Makaleler

Piaff Makaleleri

Ürün çeşidi açısından geniş bir yelpazeye sahip olan PİAFF marketing sistem, ülkemizde yedi yıldan bu yana günden güne kendini geliştirerek daha iyisi olabilmek adına çalışmalarını sürdürmektedir. Uzun yıllardan bu yana ticaretin içinde olan Ömer bey ve eşi Didem hanım tarafından kurulan firmamız ufku geniş bir anlayışla yerli sermayenin gururu olarak ülkemizi network marketing sistemler içerisinde iyi bir konuma getirmek için mücadele vermektedir. Ürün çeşidin çok fazla olmasına rağmen üç ayda katalog çıkarma başarısı gösteren şirketimiz temsilcilerin daha çok kazanması ve ek iş olarak yapan insanların hayallerine ikame etmesi için teknolojiyi iyi bir şekilde kullanarak kendi kategorisinde iyi konumdadır.

Piaff marketing sistem ürün kalitesi konusunda titiz bir yapıya sahiptir. Aralık ayından bu yana temizlik ürünlerinde temsilciler ve müşteriler çok kaliteli ürünler kullansın diye organik sertifikalı ve kullanıldığında farkı çok bariz şekilde anlaşılacak ECOPİA ürünlerini piyasaya sürmüştür. Kozmetik bölümünde kalitesi tescillenmiş dermo kozmetik çeşitlerini biz temsilcilere sunmakta bu konuda da kaliteyi öne çıkarak şekilde çalışmalar yapmaktadır. Sitemizin bu bölümünde PİAFF marketing sistemle ilgili birçok makaleyi takip edebilir bu konularda malumat sahibi olabilirsiniz. Lider ekibimize katılın PİAFF ayrıcalıklardan faydalanın.Ekibimize dahil olduğunuzda size işimizle alakalı detaylı malumatlar verilecektir.

 

E-Bülten E-Bülten
 • Hakkımızda

  Ülkemizde yedi yıldan bu yana doğrudan satış sektöründe faaliyet gösteren, güvenirliliği tescillenmiş ürün çeşidi açısından geniş yelpazeye sahip harika kazanç planıyla göz dolduran binlerce insanının üye olduğu yerli bir firmadır.

  Yandex.Metrica
 • Menü
 • Ürün Gruplarımız
 • İletişim
  • İş planını tanıttığımız firmamızı inceleyip bu konuda sitemiz üzerinden üye ol sayfasına girip temsilci olan ve lider ekibimize katılarak bizimle çalışmaya başlayan kişilere her zaman destekçileri olacağımızı ifade ediyor ve size hayallerinizin kapısını aralamanıza yardımcı oluyoruz.Şimdi üye ol kazan!
  • abdullahbay73@hotmail.com
©2017 - . Tüm Hakları Saklıdır.