Makaleler

2018 Yeni İş Fikirleri

Son dönemlerde birbirinden farklı iş fırsatları karşımıza çıkmaya devam ediyor. Bu iş fırsatlarından biri ise piaff networking ile satış yapmak ve sattığımız ürünler üzerinden gelir elde etmektir. Peki, bu sisteme nasıl dahil olabilir ve nasıl üye indirimlerinden yararlanarak siparişlerinizi verebilirsiniz. Türkiye’deki yerli network marketing firmaları araştırması yaptığınızda birçok alternatif bulabilirsiniz, fakat özellikle güvenilir firmaların tercih edilmesi ödeme sırasında ve satış yapma konusunda sizlere büyük avantaj sunmaktadır. Ülkemizde yerli ve yabancı birçok network marketing firması görebilmekteyiz. Siz de Türkiye’deki yabancı network marketing firmaları ve yerli firma araştırması yaptığınızda bu firmalardan birini tercih ederek katalog ile satış yapabilirsiniz.Bu size kazandırır.

İş Fırsatlarını Değerlendirerek Siz De Kazanç Elde Edebilirsiniz

Genellikle firmalar neden bizi tercih etmelisiniz, gibi tanıtıcı reklam ve makaleler yayınlamaya devam ediyorlar. Bu nedenle satış yapmaya karar verdiğiniz de 2018 yeni iş fikirleri araştırması yaparak en çok ilgi çekecek ve talep görecek ürünlerin satışlarını siz de yaparak kazanç elde edebilirsiniz. Yeni iş fikirleri araştırması yaptığınızda özellikle de giyim sektöründe, organik temizlik ürünleri, dermo kozmetik ürünler, pratik mutfak araçları konusunda birçok ürünün olduğu firmaların karşımıza çıktığını görmekteyiz. Eğer siz de part time çalışmak isterseniz, yapabileceğiniz ve size hitap eden iş fikir ve fırsatlarını değerlendirerek birçok iş fırsatından yaralanabilirsiniz. Son dönemlerin en çok talep gören iş fırsatlarından birini sunan piaff networking ile siz de üye olarak satış yapabilir ve ciddi kazançlar elde ederek giderlerinizi bu kazançla karşılayabilirsiniz.Avantajlar piaff networkingte sizi bekliyor.

Sermeye Koymadan İş Fırsatı

Katalog satışı yaparak günümüzde birçok öğrenci, ev hanımı ve çalışan kişiler ciddi kazançlar elde etmektedir. Sermayesiz iş yapmak istiyorsanız, piaff networking sisteme üye olarak siz de satış temsilcisi olabilirsiniz. Katalog için ödeme yapmıyorsunuz. Ücretsiz olarak sahip olduğunuz katalog üzerinden satışlarınızı yapıyor, üye bilgileriniz ile sisteme girerek siparişlerinizi size özel indirim fırsatlarından yararlanarak veriyor ve satış yaptıkça kazanç elde ediyorsunuz. En az 3 iş günü içerisinde siparişleriniz kargoya verilir ve müşterilerinize kısa sürede ürünleri teslim ederek memnuniyet kazanabilirsiniz.Kurumsal firmamızda çalışınca sizde farkı görüp hissedeceksiniz.

E-Bülten E-Bülten
 • Hakkımızda

  Ülkemizde yedi yıldan bu yana doğrudan satış sektöründe faaliyet gösteren, güvenirliliği tescillenmiş ürün çeşidi açısından geniş yelpazeye sahip harika kazanç planıyla göz dolduran binlerce insanının üye olduğu yerli bir firmadır.

  Yandex.Metrica
 • Menü
 • Ürün Gruplarımız
 • İletişim
  • İş planını tanıttığımız firmamızı inceleyip bu konuda sitemiz üzerinden üye ol sayfasına girip temsilci olan ve lider ekibimize katılarak bizimle çalışmaya başlayan kişilere her zaman destekçileri olacağımızı ifade ediyor ve size hayallerinizin kapısını aralamanıza yardımcı oluyoruz.Şimdi üye ol kazan!
  • abdullahbay73@hotmail.com
©2017 - . Tüm Hakları Saklıdır.