Makaleler

Bayanların Yapacağı İşler

Bayanlar evden ek iş yapmak için birçok konuda araştırma yapmaktadır. Hem evimde durayım hem de evden para kazanayım diyen kadınlar için birçok iş imkanı vardır. Sadece ev hanımları değil aynı zaman da evden ek iş yapmak isteyen kadınlar için bu iş dalları büyük bir fırsattır. Kazancına kazanç eklemek isteyen eşine destek olmak isteyen kadınlar katalog üzerinden satış yaparak hem zamandan tasarruf ederler hem de günlük işlerini aksatmamış olurlar. Ayrıca bayanlar için internetten para kazanma yolları da vardır. Kadınlar için evde para kazanmanın yollarından biriside piaff networkingdir. Piaff networking, kadınlar için evden para kazanma yollarını açarak büyük bir fırsat sunmuştur.Sizler bu fırsatın incelediğinizde sunmuş olduğu imkanlara hayran kalacak işe dahil olacaksınız.

Piaff Networkingden Nasıl Para Kazanırsınız?

Piaff Networking, katalog üzerinden sipariş alınarak ürün satışı yapılan bir firmadır. Bu firmanın her üç ayda kendi ürünleri için düzenlediği katalogları vardır. Bu kataloglarda satışını yaptıkları ürünler hakkında bilgi, kampanyalar ve ürün fiyatları bulunmaktadır. Yapmanız gereken internet üzerinden üye olduktan sonra satış yaparak üyeliğinizi aktif hale getirmektir. Yapacaklarınız bununla da sınırlı değil. Kendi üyeliğiniz üzerinden alt üyelik grupları oluşturarak grup lideri olabilir, alt üyelerinizin yaptığı satışlardan da para kazanabilirsiniz. Ayrıca kendi ürünlerinizi de satış fiyatından alarak daha karlı bir alışveriş yapmış olursunuz. Ek gelir fırsatları arayanlar için hem güvenilir hem de kazandıran bir firmadır.Kendim yaklaşık bir buçuk yılı aşkın zamandır işin içerisinde biri olarak söylüyorum.

Piaff Networking Hangi Ürünleri Satıyor?

Piaff Networking, bayan giyiminden erkek giyimine, çeyiz paketlerinden ev yaşam alanı ile ilgili birçok ürünü bulacağınız bir firmadır. Sadece bununla da sınırlı değil. İç çamaşırından geceliğe, kozmetikten takıya kadar aradığınız her ürüne bir sipariş ile ulaşabilirsiniz. Hem de evde oturduğunuz yerden.Piaff Networking sipariş vermek istiyorum demeniz yeterli. Ek gelir elde etmek isteyen ev hanımları ya da daha fazla gelir elde etmek isteyen kadınlar için geniş ürün yelpazesi ile büyük bir fırsattır. Yapmanız gereken üye olmak ve daha sonra işlerinizi büyüterek kendi ekibinizi kurmak. Kısa sürede büyüyen ekibiniz ile evinizden para kazanmak artık çok kolay. Yeter ki isteyen, başarmak zor değil.Koşacağınız hedefte biz size yardımcı olacak ve başarıya birlikte ulaşacağız.

 

E-Bülten E-Bülten
 • Hakkımızda

  Ülkemizde yedi yıldan bu yana doğrudan satış sektöründe faaliyet gösteren, güvenirliliği tescillenmiş ürün çeşidi açısından geniş yelpazeye sahip harika kazanç planıyla göz dolduran binlerce insanının üye olduğu yerli bir firmadır.

  Yandex.Metrica
 • Menü
 • Ürün Gruplarımız
 • İletişim
  • İş planını tanıttığımız firmamızı inceleyip bu konuda sitemiz üzerinden üye ol sayfasına girip temsilci olan ve lider ekibimize katılarak bizimle çalışmaya başlayan kişilere her zaman destekçileri olacağımızı ifade ediyor ve size hayallerinizin kapısını aralamanıza yardımcı oluyoruz.Şimdi üye ol kazan!
  • abdullahbay73@hotmail.com
©2017 - . Tüm Hakları Saklıdır.