Makaleler

Ek İş İlanları

Ek iş yaparak düzenli bir gelire sahip olabilirsiniz. Bunun için internetin gücünü aktif olarak kullanabilirsiniz. İnternet üzerinden yapabileceğiniz birçok iş kolu bulunuyor. Bu iş kolları arasında Piaff network de yer alıyor. Bu firma kurulduğu günden itibaren kurumsal hizmeti ile ön planda yer alarak müşterilerinin en iyi şekilde kazanmasına imkan sağlıyor. Düzenli bir gelir elde etmek isteyenler için ideal bir firma olması ile ön planda yer alır. İnternet üzerinden para kazanmak istediğinizde firmayı mutlaka araştırın ve kaliteli hizmeti ile tanışın. Firma katalog ile satış yapmanıza imkan veriyor ve yüksek karlar elde etmenize yardımcı oluyor. Öncelikle sisteme üye olmanız gerekiyor. Üyelik için herhangi bir ücret ödemiyorsunuz. Ayrıca üye olduktan sonra katalog adresinize gönderiliyor. Katalog özel bir tasarıma sahip olmakla beraber ürünlerin görsel ürünlerle ilgili fikir verir.

Kar Marjı Nedir

Sisteme üye olduktan sonra satış yaptığınızda %30 oranında kar elde edebileceksiniz. Geniş kitlelere adınızı duyurmak ve satış yapmak istediğinizde mutlaka internetin gücünü kullanabilirsiniz. Firmanın ürünleri kaliteli ve güzel olduğundan dolayı satış yapmanız daha  cazip ve kolay satışınız olacaktır.

Satış Nasıl Yapılır

Katalogu aldıktan sonra öncelikle ürünleri kendiniz deneyebilirsiniz. Bu sayede kaliteli olduklarını görebilirsiniz. Daha sonra öncelikle çevrenize tavsiye ederek satışa başlayabilirsiniz. Piaff network geniş bir ürün yelpazesi ile size satış imkanı sağlıyor.Bu fırsatı değerlendirip para kazabilirsiniz

Hangi Ürünler Var

Satış yapabileceğiniz birçok ürün bulunuyor. Erkek iç giyimden bayan iç giyime kadar tüm ürünleri bulabilirsiniz. Büyük beden iç giyim arayanlar için de seçenek bulunuyor. Çeyiz gelin setleri, ev tekstil ürünleri de bulunuyor. Kozmetik ve takı ürünleri arasından da satış yapma imkanınız bulunuyor. İnternetten para kazanmak istiyorum diyenler bu sistem ile tanışabilir ve hemen temsilci olarak satışa başlayabilirler. Temsilci olduktan sonra bu ürünleri indirimli olarak almaya başlarsınız. Bu sayede düzenli bir gelir elde etmenin anahtarını da almış olursunuz. İnternet üzerinden para kazanma sizin için kazançlı hale gelecek ve istifade edeceksiniz.Ekibimize sizleri bekliyoruz.

E-Bülten E-Bülten
 • Hakkımızda

  Ülkemizde yedi yıldan bu yana doğrudan satış sektöründe faaliyet gösteren, güvenirliliği tescillenmiş ürün çeşidi açısından geniş yelpazeye sahip harika kazanç planıyla göz dolduran binlerce insanının üye olduğu yerli bir firmadır.

  Yandex.Metrica
 • Menü
 • Ürün Gruplarımız
 • İletişim
  • İş planını tanıttığımız firmamızı inceleyip bu konuda sitemiz üzerinden üye ol sayfasına girip temsilci olan ve lider ekibimize katılarak bizimle çalışmaya başlayan kişilere her zaman destekçileri olacağımızı ifade ediyor ve size hayallerinizin kapısını aralamanıza yardımcı oluyoruz.Şimdi üye ol kazan!
  • abdullahbay73@hotmail.com
©2017 - . Tüm Hakları Saklıdır.