Makaleler

Ek İşler

Modern dünyanın yeni iş fırsatları sunması nedeni ile bayanlar evde ek iş yapmak istediklerinde birçok seçenek bulabiliyor. Özellikle evde ek iş yapmak isteyenlerin birinci tercih olan kolay ve zahmetsiz işler genellikle satış yapabilecekleri katalog işleri oluyor. Katalog işlerini yapmak istediğinizde sevdiklerinize ve çevrenize ürün satarak kazanç elde edebiliyorsunuz. Katalog işi yapmak isteyenler iç giyim ürünleri, dermo kozmetik ürünleri, temizlik ürünleri ve daha birçok ürünü internetten ve çevresindeki insanlara satabilmektedir. Günümüz şartlarında piaff networking sisteme üye ol seçeneğini kullanarak bayanlar üye olmakta ve ek iş fırsatlarından yararlanmaktadırlar. Üye olmak istediğinizde satışlarınızın üzerinden kazanç elde edebileceğiniz firmaların katolog işlerini tercih etmelisiniz. Bu firmalar içerisinde size süper avantajlar sunan piaff marketing sistemi tercih ederek kazançlı bir adım atabilirsiniz.Biz işimizle ilgili her daim yanınızda olacağız.

Üye Girişi Nasıl Yapabilirsiniz?

Günümüzde bayanlar boş vakitlerini değerlendirmek istediğinde satış yaparak gelir elde edebilecekleri işleri tercih ediyor. Piaff networking üye girişi yapabilmek için öncelikle üye olmak gerekiyor. Üye olduğunuzda ek gelir kazanmak için başvuru yaptığınız firmalardan size katalog gelir ve gelen katalog üzerinden ürünleri satarak kazanç elde edebilirsiniz. Üye olmak istediğinizde öncelikle güvenilir firmaları tercih etmelisiniz. Piaff networking temsilci girişi yaparak çevrenizden aldığınız ürünleri sisteme giriş yaparak siparişinizi oluşturarak ürünlerin kısa sürede adresinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Birçok ürün kategorisi arasından siz de istediğiniz ürünleri tercih ederek katalog üzerinden satış yapma fırsatını yakalayabilirsiniz. Günümüz şartlarında birçok kişinin talep ettiği ek işler son dönemlerde giderek artmakta ve bir o kadar da kazanç sağlamaktadır. Ek gelir kazanmak için sermayesiz iş tercih ederek piaffın sisteme katılmanız avantajına olacaksınız.

Hangi Ürünlerin Satışını Yaparak Kazanç Elde Edebilirsiniz

Güvenilir ve hizmet anlayışı ile çalışan piaff networking şirketinden günümüzde birçok kişi kazanç elde ediyor. Siz de ürün satışı yapmak istediğinizde bu konuda birçok ürün seçeneği arasından dilediğinizi tercih ederek kazanç elde etme fırsatını bulabilirsiniz. Türkiye genelinde piaff networking olarak bilinen ve birçok kişi tarafından tercih edilen ürün katalogu satış hizmetlerini siz de piaff networkinge üye olarak elde edebilirsiniz. Dermo Kozmetik ürünlerinden tutunda, temizlik ürünlerine kadar hatta iç giyim ve daha birçok ürünü satarak katalogu alarak satışa başlayabilirsiniz. Sattığınız ürün üzerinden siz de ek kazanç elde etmek için piaff networkine üye olabilirsiniz.Bol çeşit olan firmamızda kalite ön plana çıkmakta ve kişilerin bu konuda isteklerine cevap vermektedir.

E-Bülten E-Bülten
 • Hakkımızda

  Ülkemizde yedi yıldan bu yana doğrudan satış sektöründe faaliyet gösteren, güvenirliliği tescillenmiş ürün çeşidi açısından geniş yelpazeye sahip harika kazanç planıyla göz dolduran binlerce insanının üye olduğu yerli bir firmadır.

  Yandex.Metrica
 • Menü
 • Ürün Gruplarımız
 • İletişim
  • İş planını tanıttığımız firmamızı inceleyip bu konuda sitemiz üzerinden üye ol sayfasına girip temsilci olan ve lider ekibimize katılarak bizimle çalışmaya başlayan kişilere her zaman destekçileri olacağımızı ifade ediyor ve size hayallerinizin kapısını aralamanıza yardımcı oluyoruz.Şimdi üye ol kazan!
  • abdullahbay73@hotmail.com
©2017 - . Tüm Hakları Saklıdır.