Makaleler

Kampanyalarımız

Network marketing sistemlerle çalışan şirketlerin en önemli özelliklerinden biriside temsilcilerinin sıcak satış karı ve ekiplerinden kazanmış oldukları primlerin dışında temsilcilerinin daha çok kazanması için yapmış oldukları kampanya sistemleridir. Firmalar yapmış oldukları kampanyaları bazen aylık olarak yapmakta yani kişiler ayın birinden başlayıp ayın son günü olan 30 veya 31’ne kadar o ay kaç çekiyorsa o süre içerinde faydalanmaktadır.Zamanın uzun olması kampanyada büyük etkendir.

PİAFF marketig sistem yapmış olduğu kampanyalarını değişik kategorilerde yaparak temsilcilerini bu kampanyalara göre odaklamaktadır. Firmamız bazen ürünlerde süper indirimlere giderek üyelerin daha ucuz almasını sağlayarak satarken de o üründen daha fazla sıcak satış elde etme olanağı sunmaktadır. Bazen kampanyalarında hedefler koyup şu tarihler arasında şu kadar satış yaparsanız size şu hediye gönderilecektir denip bu noktada kişilerin daha çok gayret etmesini teşvik etmektedir.

Şirketin ürün yelpazesinin geniş olmasından dolayı kampanyalarında da değişik kategoride ürünlerin kampanyaya girmesi söz konusu olmaktadır. Hem prim sistemi hem de sunmuş olduğu birçok ayrıcalığın yanında kampanya bölümüz temsilcilerin daha çok kazanmasına yardımcı olmakta ve teşviklerin işimizin en heyecanlı bölümünü oluşturmaktadır.Sizde kibe dahil olarak PİAFF ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.

 

E-Bülten E-Bülten
 • Hakkımızda

  Ülkemizde yedi yıldan bu yana doğrudan satış sektöründe faaliyet gösteren, güvenirliliği tescillenmiş ürün çeşidi açısından geniş yelpazeye sahip harika kazanç planıyla göz dolduran binlerce insanının üye olduğu yerli bir firmadır.

  Yandex.Metrica
 • Menü
 • Ürün Gruplarımız
 • İletişim
  • İş planını tanıttığımız firmamızı inceleyip bu konuda sitemiz üzerinden üye ol sayfasına girip temsilci olan ve lider ekibimize katılarak bizimle çalışmaya başlayan kişilere her zaman destekçileri olacağımızı ifade ediyor ve size hayallerinizin kapısını aralamanıza yardımcı oluyoruz.Şimdi üye ol kazan!
  • abdullahbay73@hotmail.com
©2017 - . Tüm Hakları Saklıdır.