Makaleler

Nasıl Bir İş

 Ek iş yaparak para kazanmak istiyorsanız bu yazıyı sonuna kadar okuyarak hayallerinizin kapısını aralayabilirsiniz çünkü size anlatacağımız iş fırsatı ile ister çevreniz ile çalışarak ister evinizde oturarak ayda 400 Tl ile 4000 tl arası gelir elde edebilirsiniz.

Piaff Marketing Sistemle Ek İş Fırsatını Kaçırmayın

Sitemizin değerli takipçileri, ben bu siteyi kurarken ek iş arayan, ev hanımı olupta evde iş yapmak isteyenlere yapılabilecek iş imkânlarından bahsetmek, sermayesiz iş fırsatlarının ortaya koyulması, internetten para kazanmak isteyenlere yardımcı olmak ve iş arayan kişilere yol göstermek amacını düşünerek bu siteyi dizayn ettim.

Bu konuda değerli kardeşlerimize elimizden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışıyorum. Şimdi size tavsiye edeceğim iş, hem ev hanımlarının hem de sermayem yok ama ben para kazanmak istiyorum diyenlerin, kamuda çalışıyorum maaşımla geçinemiyorum ay sonunu getiremiyorum diyerek ek iş yapmak isteyenlerin, sermayem var ama riske girmekten çekiniyorum ve riski olmayan bir sistemde çalışmak istiyorum, bunun yanında internette zaman geçirerek para kazanmak istiyorum diyen kişilerin yapabileceği iş modelidir.

Belki şunu diyebilirsiniz bu kadar kişiye hitap eden ve bu kadar avantajlı iş nerde diye içinizden böyle bir düşünce geçirebilirsiniz. Kesinlikle benim size tavsiye ettiğim iş şu an ülkemizde binlerce kişinin yaptığı ve ürün kalitesi açısından güzel ürünlerin satıldığı ev hanımlarının yapabileceği kadar kolay, üniversite mezunlarının yapabildiği saygın bir iştir.

BU İŞ SİSTEMİNİN DETAYLARINI AŞAĞIDA ANLATACAĞIZ.BU KONUDA SİZE GEREKLİ DESTEK SONUNA KADAR SAĞLANACAKTIR. BİRLİKTEN KUVVET DOĞAR PRENSİBİYLE BİRLİKTE ÇALIŞACAĞIZ. BİRLİKTE KAZANACAĞIZ.

 

                                      ŞİMDİ SİZE İŞ SİSTEMİNİ ANLATIYORUZ

Piaff NETWORKİNG'in çalışmış olduğu sistem, dünyada milyonlarca insanın para kazanmak için tercih ettiği ve ülkemizde bir milyondan fazla kişinin potansiyel olarak yaptığı ve 20.yüzyılın en popüler çalışma modellerinden biri olan network marketing sistemdir. Türkiye’de YEDİ yıl önce kurularak bu sektörde alt yapısını hazırlayıp, çağın gereksinimlerini en iyi şekilde analiz edip kazanç planıyla,ürün kalitesiyle üyelere sunmuş olduğu imkanlarla birçok kişinin umudu ve insanların hayallerini süsleyen avantajlarıyla bizlere harika imkanlar sunmaktadır.Kazandırmadan kazanmanın mümkün olmadığını ve insanların eskilerin tabiriyle imece usulü çalışma anlayışıyla birlikten kuvvet doğar prensibiyle yoluna devam ederek kazanmada paylaşmayı bizlere sunarak insanların takdirini kazanmaktadır.Kolay kazanmanın tadını çıkarmak istiyorsanız bu sayfadaki işimizle alakalı tüm aşamaları okumanızı tavsiye ediyorum.

 

                              PİAFF ÜRÜN ÇEŞİTLERİ

1- PİAFF TEKSTİL ÜRÜNLERİ

Piaff marketing sistemde tekstil ürünleri kendi içinde Bayan tekstil ürünleri, Bay tekstil ürünleri, Çocuk tekstil ürün gurubu olmak üzere katalogda üç bölümde yer alarak dizayn edilmiştir. Ayrıca ev tekstil ürünleri de katalogumuzda yer alarak satışa sunulmuştur. Hepimiz üzerimizde şık ve kaliteli ürünler olsun diye bu noktada tercih yaparken çok secici bir anlayışa sahibiz. Buda en doğal hakkımız olduğu düşüncesindeyim.

Piaff tekstil ürünleri kişilerin hem iç giyimlerinin üretimi hem de ev içerisinde kullanmış oldukları dış giyim olarak giydikleri ürünlerini ANIL kalitesiyle üreterek hem iç piyasada hem de dış piyasada satışa sunarak bu konuda öncü firmalardan birisi olmuştur. Şirketimizin ürün kalitesi temsilcilerimizin hoşnut olmalarını sağlamaktadır.

2-PİAFF TEMİZLİK ÜRÜNLERİ

Piaff firmasının seçkin ürün guruplarından bir tanesi TEMİZLİK ÜRÜN GURUBU kategorisidir. Aralık ayından bu yana şirketimiz kendi markasıyla temizlik ürünleri çıkarmaktadır. Katalogumuzda her eve lazım olan birçok temizlik ürünü bulunmaktadır. Ülkemizde organik temizlikte büyük çığır açarak bir atılımı gerçekleştiren şirketimiz, İCEA uluslararası organik ürün sertifikalı ürünleri satarak bu konuda devrim gerçekleştirmiştir. Doğa ve insan dostu ürünler olan ecopia marka ürün bir evin temizliğinde kullanılan birçok ürünü bünyesinde barındırarak bu konuda hizmet vermektedir. Şirketimizin çok önemli testlerden geçirilmesini sağlayarak ürettirmiş olduğu bu ürünlerini deneyin vazgeçemeyeceksiniz.

3-TAKI AKSESUAR GURUBU

Piaff şirketimizin ürün gurupları arasında bulunan çeşitlerden bir taneside en fazla çeşide sahip TAKI AKSESUAR Gurubudur. Bu bölümde takı ve aksesuar anlamında farklı ürün çeşitleri katalogumuzda yer almaktadır. Bayanların tercihlerinden biri olan Bilezik çeşitleri, kolyeler bunun yanında küpeler ve yüzükler şık tasarımları ve görünümleriyle temsilcilerimizin ve onların katalogla sunacağı müşterilerinin seçebileceği modeller içermektedir.Bu imkanlardan faydalanmak için temsilci olmanız gerekmektedir.

PİAFF'da, imitasyon özellikleri takıların yanında GÜMÜŞ olan takı gurubumuz mevcuttur. Gümüş takmayı seven kişilerin Piaff marketingin bu ürünlerini incelemesini tavsiye ederim. Bileklik çeşitlerinde çok fazla seçenek bulunmaktadır. Ayrıca takılarda set olarak almak isteyen kişilere beğenebilecekleri kombinler satışa sunulmakta hediye vermek isteyenlere bu bölümden alacakları ürünler harika bir seçenek olarak sunulmaktadır.

Şirketimizde AKSESUAR bölümünde bayan ve erkek saatleri satışa sunulan güzel bir ürün çeşididir. Gözlük takmayı sevenler uygun fiyatla bu imkana sahip olacaklar çanta ve cüzdanlarımızda bu kategorideki bir başka ürün seçeneklerimizden bazılarıdır. Türkiye’nin en geniş TAKI VE AKSESUAR gurubu network marketing şirketleri arasında Forivianın katalogunda sergilenmekte ve üyelerinin satmasına imkan verilmektedir.

4- PİAFF KOZMETİK ÜRÜNLERİ

PİAFF kozmetik ürün gurubundaki ürünler kalitesiyle geniş göz doldurmaktadır. Şirketimiz her katalog döneminde kozmetikte değişik sürprizler yaparak üyelerimizin beğeneceği kozmetik ürünlerini kataloga koymakta ve yapmış olduğu satışların daha fazla olmasını sağlamak için bu konuda destek vermektedirler. Kozmetikte kremler önemli bir yer tutmaktadır.Çeşitler artmaya devam edecektir.

PİAFF, kremler konusunda etkili ve temsilcilerin beğeneceği özellikleri içeren ürünleri satışa sunarak kişilerin hem kendi kullanacakları hem de başkasına satarken gönül rahatlığıyla tavsiye edebilecekleri kozmetik ürün seçeneklerini tercih ederek işimizin kolaylaşmasında bize imkân vermektedir. Kozmetikte kalite arıyorsanız piaff şirketinin size sunmuş olduğu bu ürün kategorisinden alışveriş yaparak farkımızı görebilirsiniz.

Ülkemizde yerli sermaye firmaları arasında önemli bir yere sahip olan PİAFF marketing sistem Kozmetik gurubunda da iddialı bir yapıya sahip olduğunu ifade etmektedir. Günden güne çeşitleri artırıp bu piyasada temsilcilerinin kaliteli ürün satarak daha çok kazanmasının önünü açmaktadır. KOZMETİK ÜRÜN gurubumuzu inceleyerek bu konuda detaylı bilgi alabilir imkânlardan faydalanmak için sitemizden üye olup ekibimizin ayrıcalıklardan faydalanabilirsiniz.Şimdi kayıt olun kazanmaya başlayın!

4- DİĞER ÜRÜN GURUPLARI

PİAFF şirketini diğer network marketing firmalarından ayıran en önemli noktalardan bir tanesi ürün çeşidinin çok fazla olması ve temsilcilerine bu konuda geniş yelpazede ürün satma fırsatı vermesidir. İnsanlarda genellikle şu düşünce vardır. Alışveriş yapmak niyeti olduğunda aramış olduğu ürün çeşitlerini bir arada bulmak isteyerek aynı firmada olması onlara cazip gelmektedir. Kişinin bundaki düşüncesi zamanı iyi kullanmak ve alışverişi bu minvalde gerçekleştirmek istemesidir.Her yönüyle doğru bir adımdır diye düşünüyorum.

PİAFF margeting kişilerin aradığını bir arada bulmasını kolaylaştırmak maksadıyla DİĞER ÜRÜN gurupları içerisine birçok çeşidi alarak kişilerin ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılamaları sağlayacak bir katalogla bizlere hizmet vermenin mutluluğunu yaşamaktadır. Şirketimiz diğer ürün gurupları çeşitleri içerisinde her eve lazım olan mutfak gereçleri geniş yer almaktadır. Hayatımızı kolaylaştıracak pratik ürünlerimiz yine bu kategoride bizlere sunulmaktadır.Bu kadar çeşidi bir arada bulmuşken alışveriş yapmak keyiflidir.

Çok çeşit çok satış demektir mantığıyla baktığımızda Piaff ek iş sisteminde sizler harika satışlar yaparak kazançlarınızı artıracak ve ekiplerinizi bu konuda daha çabuk büyütüp kariyer seviyelerini yakalamanız daha kolay olacaktır. Bizler ekibimize dahil olduğunuzda işimizin püf noktalarını sizlere öğretecek elimizden gelen gayreti gösterip sizlerle birlikte büyüyeceğiz. Şimdi kararınızı verin üye olma işlemlerine başlayın kazançlı çıkın derim.

 

                                   NASIL KAZANIYORUZ

1-Kişilerin Yapmış oldukları sıcak satışlardan elde etmiş oldukları satış karı

Bu maddeyi şu şekilde detaylandırabiliriz. Kişiler şirketimize ücretsiz üye olduktan sonra artık ürünleri geliş fiyatından almaya hak kazanma şansına sahip olmaktadırlar.Bundan dolayı perakende satış yapacak kişiler için bu büyük avantajdır.Mesela kişi sistemden 100 TL ürün siparişi verdiğinde bu ürünü sattığında eline ortalama 135 TL geçmektedir.Kendisi şirkete 100 TL ödemekte,satışlarının sonunda toplamış olduğu para 135 TL olmaktadır..satışı seven kişiler için bu güzle bir kar oranıdır.Piaff'da ortalama kar marjı % 35’dir

Türkiye şartlarında sermayesiz direk %35 kazanç iyi bir kar oanıdır.Bununla beraber belirli satışların ustunde ise size extra ürün hediyeleri verilmektedir bunları satarak da kar marjınıızı %40-45 lere kadar çıkarabilmektesiniz.

2-Kişilerin kendi kullanımları için almış olduğu ürünlerden elde etmiş olduğu kişisel puanlardan aldığı primler

Değerli arkadaşlar, hepimiz evimizde tekstil, temizlik ve şirketimizi satmış olduğu diğer ürünleri kullanmaktayız. Biz şirkete üye olduktan sonra artık bizim tabir yerindeyse kendi dükkânımız olmaktadır. Kişi kendi dükkânı varken gidip başka yerden pahalı alışveriş yapması doğru değildir. Bunun yanında siz üye olup ürünleri geliş fiyatından alırken bir taşla iki kuş vurmanın avantajını yakalamaktasınız. Hem ürünleri indirimli alacak hem de almış olduğunuz indirimli ürünlerkariyer basamaklarında size fayda sağlayacaktır.Sizin ekip cirosunda çıkmış olduğunuz basamak hangisiyse o seviyeden sizi prim verilecektir.

3-Oluşturmuş olduğunuz guruplardan kazanacağınız primler

Network sistemlerde kazanç planlarının en önemli heyecan uyandıran ve işin yapılmasında en büyük motivasyon sebebi olan bölümü bu anlatacağımız noktalarda teşekkül etmektedir. Kişilerin harika paralar kazanması için networkun temel taşlarından birisi olan birlikten güç doğar anlayışını uygulayarak çalışmalar yapılıp şirketin belirlemiş olduğu prim seviyeleri yakalamak bu bölüm içerisinde detaylı şekilde sunulacaktır.Kişiler ekip ruhunu bu bölümde en aşikar şekilde uygulamalı ve el ele vererek seviyeleri beraberce atlayıp hayallere beraber ulaşmanın mutluluğu yaşayacaklardır.İster ev hanımı olsun ,isterse memur olsun yada serbest çalışan veya hangi meslek gurubundan olursa olsun,hiçbir ekstra bir şeye gerek olmadan sevdikleriyle beraber ekip olup kazandır kazan prensibiyle %5-4-3-4-1 sistemiyle para kazanacaksınız.Piaffda ekibinizi büyütmenin çabası içerisinde olup hayalenize ulaşacaksınız.

4-Şirketin sunduğu liderlik primleri

Piaff networkingte kazanç hiç durmadan artmaktadır. Hızınızı kesmeden lider olduğunuzda oraya demir atmak istemeyeceksiniz. Çünkü şirketin size sunmuş olduğu avantajlar devam etmektedir. Çünkü lider olan bir kişi kendi altından liderler çıkardığında şirket kendisine liderlik bonusları ve derinlik primleri vererek ödüllendirecek.Bu bölümü daha detaylı incelemek istiyorsanız sitemizde kariyer bölümüne bakarak geniş malumat alabilirsiniz.

5- Kampanyalarla üyelerin desteklenmesi

Üyelerin dinamik bir şekilde işin içinde kalması için şirketimiz çeşitli kampanyalar yaparak üyelere çok kazanmasında büyük destek vermektedir. Haftalık kampanyalarda kişilerin ilgisini çekecek, satışa teşvik edecek ve gayretli çalışmasını tetikleyecek çok muazzam kampanyalar sizleri bekliyor. Promosyonel olarak artı avantaj elde etmek isteyen tüm kardeşlerimizi firmamıza üye olmaya davet ediyoruz.

 

E-Bülten E-Bülten
 • Hakkımızda

  Ülkemizde yedi yıldan bu yana doğrudan satış sektöründe faaliyet gösteren, güvenirliliği tescillenmiş ürün çeşidi açısından geniş yelpazeye sahip harika kazanç planıyla göz dolduran binlerce insanının üye olduğu yerli bir firmadır.

  Yandex.Metrica
 • Menü
 • Ürün Gruplarımız
 • İletişim
  • İş planını tanıttığımız firmamızı inceleyip bu konuda sitemiz üzerinden üye ol sayfasına girip temsilci olan ve lider ekibimize katılarak bizimle çalışmaya başlayan kişilere her zaman destekçileri olacağımızı ifade ediyor ve size hayallerinizin kapısını aralamanıza yardımcı oluyoruz.Şimdi üye ol kazan!
  • abdullahbay73@hotmail.com
©2017 - . Tüm Hakları Saklıdır.