Makaleler

Piaff Kampanyaları Kazandırıyor

Piaf Network Marketing sistem Ortaya koymuş olduğu Kazanç sistemi ile yurdumuzun güzel insanlarına ek gelir fırsatı sunarak onların Home ofis çalışma rahatlığında ek gelir kazanmasına imkân tanıyor Şu anda ülkemizin dört bir yanında on binlerce üyesi olan şirketimiz Ortaya koymuş olduğu performansıyla çıkarmış olduğu liderleri ile Edirne'den Hakkâri’ye Muğla'dan Artvin'e Hatay'dan Sinop a kadar Türkiye'nin dört bir yanında insanlara ek iş imkânı sunmaktadır. Şirketimiz ay içerisinde sunmuş olduğu kampanya çeşitlemeleri ile temsilcilerin daha fazla kazanması için belirlemiş olduğu tarihler arasında değişik kampanyalar yaparak hem şirketin cirosunun artması hem de temsilcilerin daha iştahlı bir şekilde katalogla insanlara ulaşarak onların ürün seçmelerini ve beğenmiş olduğu ürünleri daha uygun fiyatlarla alarak ekstra kazanım elde etmelerine olanak sağlamaktadır.Bu ekstra kazanımı kaçırmayın

Piaff Network Marketing sistem hafta içerisinde yapmış olduğu indirim kampanyası, hediye ürün kampanyası ve üyelerimizin birden fazla ürünün indirimli alacak şekilde tertip edilerek yapmış olduğu kampanya modelleri ile üyelerimizi mutlu ederek teşvik çalışmaları yapmaktadır. Şirketimizin bu kampanyalar da ki amacı üyelerin motivasyonlarını sağlamak ve onları teşvik ederek daha iyi çalışmalarını artırmak maksadıyla bu tarz aktivitelerine devam etmektedir. Piaff Network Aralık ayı içerisinde temsilcilere SMS atarak indirimli ürünlerin kodlarını bildirerek kişilerin bu ürünleri sitede görerek ona göre siparişlerini verip indirimli ürün almalarının Önünü açarak daha fazla kazanmalarıdır.

Ülkemizin hızla büyüyen firması Piaff Network Marketing sistem kampanyalarıyla göz doldurmakta doğrudan satış sektöründe bende varım diyerek bu konuda iddialı olduğunu ortaya koymaktadır. Sizde Piaff Network Marketing sistemin kampanyalarını takip ederek bu fırsatları değerlendirip daha çok kazanabilir ve liderlik noktasında hedeflerinizi daha çabuk ulaşarak hayallerinizin gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz Piaf Network üye olarak sizde kazanca ilk adımı atıp bizimle çalışmak için ekibimize dahil olabilirsiniz.İşimizle alakalı her türlü destek sizlere sunularak yardımcı olunacaktır.

 

E-Bülten E-Bülten
 • Hakkımızda

  Ülkemizde yedi yıldan bu yana doğrudan satış sektöründe faaliyet gösteren, güvenirliliği tescillenmiş ürün çeşidi açısından geniş yelpazeye sahip harika kazanç planıyla göz dolduran binlerce insanının üye olduğu yerli bir firmadır.

  Yandex.Metrica
 • Menü
 • Ürün Gruplarımız
 • İletişim
  • İş planını tanıttığımız firmamızı inceleyip bu konuda sitemiz üzerinden üye ol sayfasına girip temsilci olan ve lider ekibimize katılarak bizimle çalışmaya başlayan kişilere her zaman destekçileri olacağımızı ifade ediyor ve size hayallerinizin kapısını aralamanıza yardımcı oluyoruz.Şimdi üye ol kazan!
  • abdullahbay73@hotmail.com
©2017 - . Tüm Hakları Saklıdır.