Makaleler

Piaff Katalog Sayı 17 Çıktı

Piaff katalog sayı 17 çıktı.Piaff marketing sistem üç ayda bir düzenli olarak çıkarmış olduğu katalog yayınına Aralık ayı başında 17.sayıyı çıkararak çalışmalarına devam etti.Bu sayı daha önceki katalogları incelediğimiz gerçekten çok bariz birçok farkı içerisinde barındırdığına şahit olacağız.Yenilikler silsilesine devam eden şirketimiz bu katalogda daha fazla farklı ürünler koyarak temsillerin bu sayıda güzel satışlar yapmasını hedefleyerek işlerini büyütmede onları desteklemişlerdir.

Piaff networkingte yaz katalogundan sonra tekstil bölümüne baktığımızda çok çeşit farklı seçenekler ve kişilerin seveceği tarzda ürünleri sayfalara yerleştirmiştir. Bayan giyim 17. Katalogda her zamanki gibi çok fazla yer kaplamakta bayanların beğenisini kazanacak tarzda ürünler sergilenmektedir. İç çamaşırından pijamaya kadar her bayana lazım olacak tekstil ürünleri katalogumuzda bulunmaktadır. Bay ve çocuklara özgü ürünlerimiz bu katalogda yine yerini alarak satışa sunulmuştur. Bu katalog çok renkli ve seçeneğin bol olduğu tarza çıkarılarak beğenilen bir yapıdadır.

Piaff 17.sayı katalogunda sürprizler bizleri çok sevindirerek şirketimize bu konuda minnettar olduğumuzu ifade ederiz. Katalogumuzda ECOPİA marka temizlik ürünleri, kaliteli kozmetik ürünleri, pratik mutfak araçları, diğer değişik ürün guruplarıyla piaff 17.sayı katalog kendinden çok söz ettirecek niteliktedir. Bu katalogu inceleyerek çok geniş çeşide sahip bir firmada network marketing yapmak sizin işinizi kolaylaştıracaktır. Her eve lazım olan birçok ürün bu katalog içerisinde yer aldığından satışlarınızın artmasına büyük ivme kazandıracak sıcak satışlarınızda sizi destekleyecektir.

 

E-Bülten E-Bülten
 • Hakkımızda

  Ülkemizde yedi yıldan bu yana doğrudan satış sektöründe faaliyet gösteren, güvenirliliği tescillenmiş ürün çeşidi açısından geniş yelpazeye sahip harika kazanç planıyla göz dolduran binlerce insanının üye olduğu yerli bir firmadır.

  Yandex.Metrica
 • Menü
 • Ürün Gruplarımız
 • İletişim
  • İş planını tanıttığımız firmamızı inceleyip bu konuda sitemiz üzerinden üye ol sayfasına girip temsilci olan ve lider ekibimize katılarak bizimle çalışmaya başlayan kişilere her zaman destekçileri olacağımızı ifade ediyor ve size hayallerinizin kapısını aralamanıza yardımcı oluyoruz.Şimdi üye ol kazan!
  • abdullahbay73@hotmail.com
©2017 - . Tüm Hakları Saklıdır.