Makaleler

Piaff Üye Kayıt Nasıl Yapılır

Piaff üye kayıt nasıl olunur? Piaff marketing sistem, doğrudan satış şirketleri arasında son yıllarda yıldızı en çok parlayan firmalardan bir tanesidir. Şirketimiz yapmış olduğu atılımlar ve temsilcilerinin çok kazanması için yapmış olduğu yenilik çalışmaları bunun en açık göstergesidir. Piaff Aralık ayında çıkardığı 17.sayı kataloguyla artık piaff bu sektörde en önemli oyunculardan biri olmak istiyor ve piyasayı sallayacak gelişmeler ortaya koyacağım diyerek fenomen olmanın çabası içerisindedir. Şimdi şunu sorabilirsiniz. Bu güzel şirkete nasıl kaydolacağız. Piaff üye kayıt nasıl yapılır sualini bize yöneltebilirsiniz.

Piaff networking firmasına kayıt olmak için öyle çok fazla şartlar aranmamaktadır. Yaş olarak on sekiz ve üzeri olan kişiler piaff firmasına kaydını yaptırarak ek iş olarak yapılan bu firmanın temsilcisi olabilir. Üye olduktan sonra artık sizde bu büyük firmanın çatısı altında çalışmayı hak edenlerden oluyorsunuz. Piaff şirketine üye olurken sizden bazı bilgiler istenmektedir. Adınız Soyadınız, cep telefonunuz ilk etapta istenen bilgilerdir. Temsilci olurken şifrenizi kendiniz oluşturarak temsilci ol butonuna bastığınızda üyeliğiniz onaylanacak şirket tarafından size sms gönderilrek bilgilendirme yapılacaktır.

Bu ilk başta istenen bilgilerdir. Siz katalog talebinde bulunmak istiyorsanız katalog talebini işaretleyerek adresinizi doldurmanız lazımdır. Üyeliğimizde TC kimlik numarası ve gün ay yıl doğum tarihi ilk başta istenmemektedir. Siz ilk siparişinizi verirken adınıza fatura kesileceği için TC numaranız o zaman istenecektir. Piaff üye kayıt bu kadar şartlar taşımaktadır. Şirketimiz üye olurken bir kişiye bağlı olunmasını istemektedir. Bizde site olarak sponsorunuz olmak istediğimizi ifade ediyor size destek vermeye hazırız.

 

E-Bülten E-Bülten
 • Hakkımızda

  Ülkemizde yedi yıldan bu yana doğrudan satış sektöründe faaliyet gösteren, güvenirliliği tescillenmiş ürün çeşidi açısından geniş yelpazeye sahip harika kazanç planıyla göz dolduran binlerce insanının üye olduğu yerli bir firmadır.

  Yandex.Metrica
 • Menü
 • Ürün Gruplarımız
 • İletişim
  • İş planını tanıttığımız firmamızı inceleyip bu konuda sitemiz üzerinden üye ol sayfasına girip temsilci olan ve lider ekibimize katılarak bizimle çalışmaya başlayan kişilere her zaman destekçileri olacağımızı ifade ediyor ve size hayallerinizin kapısını aralamanıza yardımcı oluyoruz.Şimdi üye ol kazan!
  • abdullahbay73@hotmail.com
©2017 - . Tüm Hakları Saklıdır.