Makaleler

Piaffta Tanıtıma Özel Süper Fırsat

Piaf Network Marketing Aralık ayındaki çıkan katalogda müthiş atılımlar yaparak bu noktada büyük gelişme göstermiştir. Uzun yıllardan bu yana Network Marketing sistemi ile çalışan şirketimiz tekstil ürünleri kategorisinde 37 yıllık marka olan Anıl çamaşırları ve diğer Ürün çeşitleri ile yoluna devam ederken temsilcilerin isteği doğrultusunda büyük bir yeniliğe imza atıp bazı ürün kategorilerini Katalogda sergileyerek üyelerimizin daha fazla satış yapabilmesi ve kendilerine lazım olan ürünleri indirimli fiyata alabilmeleri noktasında imkân sunmak amacıyla yeni ürün çeşitleri kategorisini sisteme sokmuştur.

Piaff Ecopia Marka Ürünler Temizlikte Tercihiniz

Firmamız katalogumuza yeni giren ürünler arasında gerçekten Doğa dostu ve organik içeriklere haiz insan sağlığına zarar vermeyen temizlik ürün grubunu bizlerin beğenisine sunarak satışa sunmuştur.Piaff, Temizlik Ürünleri konusunda iddialı bir şekilde piyasaya girerek bu kategoride satış yapan firmaların içerisinde yerini alabilmek için geniş ürün yelpazesi Kaliteden ödün vermeyen yapısıyla seçkin bir özelliğe sahiptir. Doğal olana merhaba sloganıyla yola çıkan şirketimiz ECOPİA markasıyla harika ürünleri ev hanımlarının temizlik yaparken rahat edebilmeleri, kötü deterjan kokularından kurtularak birçok testlerden geçip onay belgesi alan markamızla temizlik imkanına kavuşmuşlardır.

Sizlere şirketimizin temizlik ürünlerini denemek ve evinizde kullanmak için acele etmenizi tavsiye ediyorum. Neden derseniz firmamız bu konuda temsilcilerimizin ürünlerimizi alıp kendilerinin kullanarak çevresine tavsiye edebilmesi için Uygun fiyata kampanyalarla bizlere sunmaktadır. Ev temizlik ürünlerinde 50 yıkamalık sıvı çamaşır detarjanını19.95 TL’ye vererek bu ürünleri uygun fiyattan alıp kullanabilme fırsatı sunarak farklılık ortaya koymuştur. Piaff kampanyaları, gerçekten üyelerimizi sevindirmeyi bu konuda onlara ekstra kazanım sunarak işlerine daha fazla sarılmalarını teşvik etmiştir.

Piaff Temizlik Ürünleriyle Temizlik daha kolay

Sizde evinizde çamaşır makinenizde giysilerinizin daha temiz ve daha sağlıklı bir şekilde harika bir deterjanla yıkanmasını istiyorsanız bir günlük bu kampanyadan faydalanarak sıvı çamaşır deterjanı uygun fiyata alabilirsiniz. Ayrıca firmamız sipariş giren kardeşlerimize indirimli sıvı çamaşır deterjanı alırken Adet sayısında sınırlama yapmadan istedikleri oranda ürün alabilmesi imkânı vermektedir. Günlük yapılan bu Kampanyayı kaçırmayın derim. Temizlik ürünlerimizin kalitesinden haberdar olmak için sizleri bu tarz kampanyaları faydalanmaya davet ediyor para kazanmanız için bizi takip etmenizi söylüyoruz.

 

E-Bülten E-Bülten
 • Hakkımızda

  Ülkemizde yedi yıldan bu yana doğrudan satış sektöründe faaliyet gösteren, güvenirliliği tescillenmiş ürün çeşidi açısından geniş yelpazeye sahip harika kazanç planıyla göz dolduran binlerce insanının üye olduğu yerli bir firmadır.

  Yandex.Metrica
 • Menü
 • Ürün Gruplarımız
 • İletişim
  • İş planını tanıttığımız firmamızı inceleyip bu konuda sitemiz üzerinden üye ol sayfasına girip temsilci olan ve lider ekibimize katılarak bizimle çalışmaya başlayan kişilere her zaman destekçileri olacağımızı ifade ediyor ve size hayallerinizin kapısını aralamanıza yardımcı oluyoruz.Şimdi üye ol kazan!
  • abdullahbay73@hotmail.com
©2017 - . Tüm Hakları Saklıdır.