Makaleler

Piafftan Aralık Kataloğunda Harika Yenilikler

Piaff doğrudan satış şirketi Aralık ayında çıkarmış olduğu 17. sayı katalogunda harika yeniliklere imza atarak temsilcilerin beğeneceği süper Kazanımları olacak çalışmaları Biz üyelerin beğenisine sunarak büyük takdir topladı. Şirketimiz Tekstil sektöründeki liderliğini tescilledikten sonra katalog ürünlerinde bir dizi yenilikler yaparak bazı ürün gruplarını on yedinci sayı katalogumuzda yer vererek yatırımları Bu yönde kanalize edip Network Marketing sektöründe geniş ürün yelpazeli şirketler arasında ben de varım diyerek Yerini aldı. Firmamız günden güne büyümektedir.Sizler güçlü bir firmada çalışmanın ayrıcalığını yaşayacak güvenli bir firmayla emeklerinizin karşılığını fazlasıyla hak edeceksiniz

Şirketimiz, Piaff 17. sayı katalogunda Tekstil ürünlerinin yanında her evinin kullanmış olduğu temizlik ürünlerini Cilt bakımında önemli bir yere sahip olan dermo kozmetik ürün gruplarını bayanların ev işlerini yapmalarında onlara yardımcı olan pratik mutfak araç gereçlerine Katalog da yer vererek temsilcilere büyük bir Sürpriz yapıp onların daha çok satış yapması için Güzel bir imkân sundu. Firmamız temizlik ürünlerinde doğaya Merhaba sloganını kullanarak organik Temizlikte kişilerin sağlıklarını düşünerek kaliteli ürün grubunu evlerimiz daha temiz olsun diye Ana ürün gurupları arasına yerleştirdi. Piaff Network temsilcilerden gelen ve sağda üyelerimizden istenen birçok noktayı dikkate alarak çalışmalarını bu noktada dizaynı etmektedir.Temizlik ürünü grubumuz olan ECOPİA markamız ülkemizde bu kategorideki diğer ürün çeşitleri ile yarışacak nitelikte özelliklere sahiptir.

Temizlik ürün gurubumuzda genel temizlik ürünlerimizden banyo WC temizleyici bulaşık makinesi tablet deterjanımızdan evimizin harika bir şekilde kokması için oda parfümüne kadar bir evde kullanılması gereken birçok temizlik ürününü bünyesinde barındırmaktadır.Bu ürünleri temsilcilerimiz hem kendi evinde kullanabilecek hem de Katalogda müşterilerine göstererek Satma imkânına sahip olacaklardır.Şirketimizin yapmış olduğu yenilikler işimizin hız kazanmasında önemli bir etkiye sahip olmakda ve biz liderlerin işimize daha sıkı sarılmamız noktasında katkı sağlamaktadır.Piaff Networking yenilikleri devam edecek ve biz Türkiye'de Fenomen bir firma olarak Adımızı altın harflerle yazdırarark kişilere ek iş fırsatı sunmanın mutluluğunu yaşayacağız.Bu sevincimize sizde ortak olun.Mutluluğu hep birlikte yşayalım.Sizleri güçlü ekibimize bekliyoruz.

 

E-Bülten E-Bülten
 • Hakkımızda

  Ülkemizde yedi yıldan bu yana doğrudan satış sektöründe faaliyet gösteren, güvenirliliği tescillenmiş ürün çeşidi açısından geniş yelpazeye sahip harika kazanç planıyla göz dolduran binlerce insanının üye olduğu yerli bir firmadır.

  Yandex.Metrica
 • Menü
 • Ürün Gruplarımız
 • İletişim
  • İş planını tanıttığımız firmamızı inceleyip bu konuda sitemiz üzerinden üye ol sayfasına girip temsilci olan ve lider ekibimize katılarak bizimle çalışmaya başlayan kişilere her zaman destekçileri olacağımızı ifade ediyor ve size hayallerinizin kapısını aralamanıza yardımcı oluyoruz.Şimdi üye ol kazan!
  • abdullahbay73@hotmail.com
©2017 - . Tüm Hakları Saklıdır.