Makaleler

Sık Sorulan Sorular

 1- Şirketinizi kısaca bize tanıtabilir misiniz?

Şirketimiz 2010 TARİHİNDEN BU YANA doğrudan satış sistemini kendine prensip edinerek çalışmalarına devam etmektedir. Bu çerçevede çok büyük bir potansiyele sahiptir. NETWORK Pazarlama Organizasyonu ile çalışan şirketimiz, iş modeli açısından en açık, en şeffaf ve teknolojinin getirmiş olduğu bütün kolaylıkları bu Sistemde sunan PİAFFNETWORKİNG İSMİNİ TAŞIYAN, İstanbul menşeili bir firmadır.
Sermayesi tamamen yerli olup amacı insanların kaliteyi ayaklarına getirerek ülkemizin İnsanlarına, hem risk almadan iş yapabilme imkânını hem de kolay hizmeti üyeler vasıtasıyla sunmayı kendine prensip edinmiş bir anlayışa sahiptir.2010 tarihinde sizlere merhaba diyen Piaff Marketing, BİNLERCE kayıtlı üyesiyle hızla büyümektedir.
PİAFF marketing sistemin benzersiz kazanç modeliyle çok ciddi gelirler elde edebileceksiniz.
PİAFF
 birçok kategoride, geniş ürün çeşidiyle sizlere para kazanma fırsatı sunmaktadır.

2- Piaff Marketing Şirketinde Çalışmak İstiyorum, Şirketinizde Çalışma Şartları Nasıldır?

Şirketimizde çalışma şartları tamamen işe giren kişinin kendi iradesiyle vereceği tercihler doğrultusunda şekillenmektedir
1- Bu işte patron sizsiniz
2- Kendi yolunuzu kendiniz belirliyorsunuz
3- Sermaye sizin gayretleriniz ve çalışmalarınızdan meydana gelmektedir.
4- İş mesaisini kendiniz ayarlamaktasınız
5- Kaliteli ürünlerle ve büyük şirket desteğiyle iş yönetmenin keyfini süreceksiniz.
6- Sosyal çevreyi genişletip, kendi işinizi kurarak, ekonomik özgürlük elde edip, sıfır yatırım riskiyle size yüksek hayat standartlı bir iş fırsatı sunuyoruz.

3- Şirketiniz hangi ürünleri piyasaya sunmakta ve bu ürünler insanlar tarafından ne kadar itibar görmektedir?

Şirketimiz herkesin zaruretten kullanmakta olduğu ürünleri piyasaya sürmekte bundan dolayı da satması kolay ürünler olması hasebiyle ürün satışları kolay olmakta buda şirkete üye olan kişinin işini kolaylaştırmaktadır. Şirketimizin ürün yelpazesi içinde takı, aksesuar, giyim, mikrofiber temizlik ürünleri, doğal konsantre temizleyici serisi ve mutfak gereçleri kendi markaları ile yer almaktadır

4- Şirketinizde ürün fiyatlarınız nasıldır?

Ürün fiyatlarımız piyasa fiyatlarının üzerinde değildir. Piyasa değerinde sizlere satış için sunulmaktadır. Yani herkesin kullandığı ürünleri her kesimin bütçesine göre satışını yapıyorsunuz..Sizler ürün kalitesine göre müşteri potansiyeli belirleyip ona göre sipariş verip kendinize has bir müşteri hali oluşturabilirsiniz.

5 – Şirketinizde her ay ürün alma zorunluluğu var mıdır?

Piaff firması oluşturmuş olduğu kazanç sisteminde üyeleri zorlayacak ve insanları sıkıntıya sokacak çalışmalardan uzak durmayı kendisine prensip edinmiştir. Bu sebeple kişiler üye olduktan sonra üyeliğinin devamı için kesinlikle her ay ürün alma zorunluluğu yoktur. Sadece prim hak ediyorsanız ay içerisinde 100 TL tutarında ürün almanız gerekmektedir. Altı ay içerisinde hiç sipariş girmeyen üyelerin kaydı silinmektedir. İsterlerse tekrar ücretsiz üye olabilirler.

6 Şirketinize üye olsam hangi tür kazançlarım olur? Bana bu konuda bilgi verebilir misiniz?

Şirketimizin satmış olduğu ürünler herkesin kullandığı ürünler olduğu için öncelikle kendi evinizde aileniz için kullandığınız ürünleri bu şirketten alarak ürünleri yüzde 35 ucuz alarak kendi ihtiyacınızı karşılarken bile kar elde etmiş olursunuz. Bu bile büyük bir avantajdır.ŞİRKETİMİZE Üye olduğunuzda ürünleri öncelikle kendiniz kullanıp ürünlerimizin kalitesini fark ederek çevremizdeki tanıdığımız insanlara tavsiye ederek onlarında kullanmasana aracı olup Onlara da bu ürünlerden satarsanız ortalama % 35 kar elde etmiş olursunuz.. Yani bu sizin sıcak satıştan elde edeceğiniz karlardır.
ŞİRKETİMİZE Üye olduğunuzda bu şirketi tanıtıp, bu şirketin güzelliklerini anlatıp, onlarında Şirketimize üye olmasını sağlayıp ürün almasını sağladığınızda, %5-4-3-2-1 olan primler almaya hak kazanıyorsunuz.Şirketimiz, verilen hedefleri yakaladığınızda, ekstra bonuslar, hediyeler ve primler vererek üyelerimizi teşvik edici kampanyalar düzenlemektedir

7- Şirketinize üye olduğumda prim kazançlarına nasıl ulaşırım?

Şirketimize üye olmanız için öncelikle bir sponsora bağlı olmanız yani size bu işi teklif eden kişiyle irtibata geçip, üye kaydınıza yaptırmanız gerekmektedir. Siz üye olduktan sonra yapacağınız üyeler direk size bağlı ise buna yatay üyeler diyoruz. Yani bunlar sizin direk bulduğunuz üyelerdir, daha sonra sizin bulduğunuz üyelerde yeni üyeler yaparak organisazyon oluşturduğunuzda size bağlı bir gurubunuz ortaya çıkacaktır.Şirket sizin kurmuş olduğunuz organisazyon neticesinde size kademe kademe  yüzdelik oranlarıyla prim ödemektedir.

8- Şirketinizin üyelerine yüksek oranda prim dağıttığını söylüyorsunuz. Şirket bu primleri nasıl veriyor şirketin bu işten kazancı nedir? Sizin şirketle diğer şirketler arasındaki fark nedir?

Şirketimiz diğer şirketlere göre ürünlerini müşteriye ulaştırma noktasında farklı ve avantajlı bir yol izlemektedir.
1) Diğer şirketlerde ürün fabrikadan çıkıyor, önce bölge toptancısı, daha sonra il toptancısı ve satıcılara gelerek tam üç el değiştirerek ancak müşterilere ulaşıyor. Birde bunun reklâm boyutunu düşünürsek bir ürün tam dört defa masraf boyutu fiyata eklendikten sonra müşteriye ulaşıyor. Buda ürün fabrikadan çıktıktan sonra müşteri için cazip bir ürün alma şekli olmaz
2) PİAFF marketing şirketinin müşteriye ulaşma modeli de, şekilde de şöyledir. Ürün önce fabrikadan çıkar direk kargoyla üyelere yani bize ulaşarak arada toptancılar olmadan elimize geçer. Bu durumda şirketimiz toptancıların almış olduğu kar miktarlarını, izlemiş olduğu sistemle bize maaş primleri olarak vermektedir. Ayrıca şirketimizde ürünlerimizin reklâmını biz bire bir müşteriye yaptığımız için reklâma ayrılan parayı da, şirketimiz üyelerine dağıtmaktadır, bu sistemde hem şirket çok kazançlı hem de üyeler kazançlıdır.
3) Bu sistem doğrudan satışın ne kadar karlı bir çalışma modeli olduğunun en açık işaretidir
4) Bu karlı alışveriş modeli, hem müşterilere avantaj, hem de üyelere güzel imkânlar sunarak, insanların mutlu olmasını sağlamaktadır.
PİAFF marketing bu modeli ticaretin en şeffaf haliyle bize sunmaktadır.

9- Şirketinize üye olmak istiyorum. Hangi şartları istiyorsunuz ve üye olursam nerelerden üye yapabilirim?

1- şirketimize üye olacak kişi TC vatandaşı olmalı ve 18 yaşını doldurmak zorundadır
2- üye olacak kişi bir sponsora bağlık olmak zorundadır yani kendini davet eden kişiye üye olmak zorundadır. Şirket direk üye almamaktadır.
3- Türkiye’nin 81 vilayetinde üye açılabilmektedir. Buda üye için büyük bir avantaj sağlamaktadır
.

10- Kredi kartıyla ödeme seçeneğiniz güvenilir mi?

Sitemizin 128 bit SSL güvenlik sertifikası vardır. Gerek kişisel bilgileriniz gerekse kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde kimsenin eline ulaşmamaktadır. Sitemizde ve Sistemimizde üst düzey güvenlik sağlanmıştır.

11- Neden üyelik formunda TC. Numaramız isteniyor? Hesap bilgilerimizi de veriyoruz, ne derece güvenlidir?

Sizin adınıza fatura kesebilmemiz için mutlaka vergi numaranız ya da TC. Kimlik numaranız gerekmektedir. Sadece fatura kesebilmek, için bu bilgi sizden istenmektedir. Gerek T.C kimlik numaranız gerekse banka bilgileriniz sizin için risk taşımamaktadır. Yani sizin banka hesabınıza sadece para yatırılabilir başka hiçbir şey yapılamaz. Aynı şekilde T.C Numaranızla da sadece kimlik bilgilerinize ulaşılır ki bu bilgileri üyelik formunuzda zaten veriyorsunuz. Sizlere kazançlarınızı aktarabilmemiz için ücretsiz garanti bankasından hesap açtırarak şirketimize bildirmeniz gerekmektedir.

12 –Firmanız güvenilir bir firma mı?

PİAFF firması tekstil sektöründe 37 yılı aşkın süredir üretim faaliyetinde bulunarak yurt dışına ürün ihracı yapan kendi kategorisinde köklü bir firma özelliği taşımaktadır. Yurt dışı pazarıyla beraber ülkemizde de dünyada firmaların gelişmesinde ve büyümesinde etkin bir rol alan network marketing sektörünü baz alarak hazırlamış olduğu kazanç planı ve ürün portföyünü geliştirip bu noktada güvenilir bir firma konumundadır.Piaff marketing sistem olarak yedi yıldır faaliyelerini icra etmektedir.

13- Şirketinizde ürün siparişlerinde kargo masrafları kime aittir?

Şirketimizden vereceğiniz siparişlerde 120 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo ücretsizdir

14- Bu işin gerçeklik payı nedir? Bu iş yasal bir iş midir?

Sistemimiz, doğrudan satış sistemi olup, dünyaca kabul görmüş olan ve birçok dev firmanın satış stratejisi olarak kullandığı bir sistemdir. Tabi ki gerçek ve tamamen yasaldır. Aldığınız tüm primler ve ürünler faturalandırılarak vergisi ödenmektedir.

15- Üyelerin hak etmiş olduğu primler hangi usullerle ve hangi tarihlerde üyelere aktarılmaktadır?

Şirketimiz, Aylık ekip cirosundan oluşan primleri diğer ayın 25’inde isminize açılmış olan şirkete bildirmiş olduğunuz garanti bankası hesap numarasına aktarmaktadır.

16- Şirketinizde yıllık üyelik aidat ücreti var mıdır?

Şirketimiz kesinlikle yıllık aidat ücreti almamaktadır. Bir defa üye olduğunuzda artık siz o şirketin üyesisiniz ve başka para talep edilmez.

17- Şirkete üye olduğumda elde edeceğim kazanımlar nelerdir? Bunlardan bahseder misiniz?

Öncelikle bu işte kazandığınız parayla ekonomik özgürlüğe adım atmış olup, patronsuz bir iş yapmanın keyfini süreceksiniz. Bu iş sayesinde yeni insanlarla tanışıp, yeni bir sosyal çevre edinerek yeni dostluklara kapılar aralamış olacaksınız.

18- Bu işte risk var mıdır? Bu işe girmek için ne kadar sermaye bağlamam lazım?

Bu işte hiçbir risk bulunmamaktadır. Üyelik ücretsiz olmasından dolayı bu işe girerken sermaye gereksinimi bulunmamaktadır. Sıfır riskle iş yapmanın avantajını yakalamaktasınız. Burada asıl olan sizin çevrenizi bu işe dâhil ederek organizasyon kurup, bu işi tanıtarak güzel paralar kazanmanızdır.

19- Bu işte nasıl başarılı olunur? Bunun yollarını bana anlatabilir misiniz?

Üyelerimiz tanımış olduğu kişilerin isim listelerini yaparak kimlere üyelik teklif edebilirim, ürün satabilirim diye bir liste oluşturmaları lazımdır.
1-) Şirketimizin iş plan sistemini öğrenerek ve ürünler konusunda bilgi sahibi olarak üyelerine bu konuda yardımcı olup şirkete ve kendine her zaman bu konuda güven duyması işi büyütmede en büyük etkendir.
2-) Şirketimizle ilgili toplantılar yapıp bu konuda iş planını ve ürünleri üyelere tanıtarak onlara bilgiler vermek en güzel büyüme şeklidir.
3-) Üyelerimizin işi büyütmeleri için planlı ve programlı çalışmaları lazımdır.
4-) Sabırlı—sorumlu—samimi ve sadakatli olmak bizim işte çok önemli prensipler olup, işimizi ayakta tutan en önemli dinamiklerdir.
5-) Yaptığımız bu işi ciddiye alıp işin üzerine eğilip kendinize hedefler belirtip ona göre çalışmalar yapmak grubunuzun başarılı olmasına vesile olmaktadır.

20-Şirketinize üye olurken para ödeyecek miyiz?

Şirketimiz bu konuda yine esnek iş yapma anlayışını benimseyerek kişiler yeni işe başlarken yüksek külfetler altına girip sıkıntıya düşmesinler diye üyelikleri ücretsiz olarak yapabilme olanağı sunmaktadır.Piaffta üyelik ücretsizdir. Hiçbir ücret ödemesiniz. Sadece üyeliğinizi ücretsiz yaptıktan sonra katalog olmak için şirketin size gönderdiği katalogun kargo parası olan 4 TL’yi kargo görevlisine ödeyerek üyeliğinizi gerçekleştirebilirsiniz.

22-Ürünlerinizde iade olayı var mıdır?

Şirketimiz ürünlerinin kalitesine güvenmesinden dolayı üyelere iade hakkı vermektedir. Şirketimizde iade etme süresi ürünün fatura tarihinden itibaren 20 gündür. Şirketin göndermiş olduğu ürünlerde şirketten kaynaklı bir hata olduğunda kargo parası şirkete aittir. Bu tür durumlarda ürünleri karşı ödemeli olarak şirketin adresine gönderebilirsiniz. Şirketten kaynaklı bir sorun değilde sizin kendi tercihinizle olan gönderimlerde kargo parası size ait olmaktadır. Ürün aide gönderimlerinizde faturayla beraber ürünü göndermeniz gerekmektedir. Ürünleriniz geldiğinde faturayı atmamanız menfaatiniz icabıdır.

 

E-Bülten E-Bülten
 • Hakkımızda

  Ülkemizde yedi yıldan bu yana doğrudan satış sektöründe faaliyet gösteren, güvenirliliği tescillenmiş ürün çeşidi açısından geniş yelpazeye sahip harika kazanç planıyla göz dolduran binlerce insanının üye olduğu yerli bir firmadır.

  Yandex.Metrica
 • Menü
 • Ürün Gruplarımız
 • İletişim
  • İş planını tanıttığımız firmamızı inceleyip bu konuda sitemiz üzerinden üye ol sayfasına girip temsilci olan ve lider ekibimize katılarak bizimle çalışmaya başlayan kişilere her zaman destekçileri olacağımızı ifade ediyor ve size hayallerinizin kapısını aralamanıza yardımcı oluyoruz.Şimdi üye ol kazan!
  • abdullahbay73@hotmail.com
©2017 - . Tüm Hakları Saklıdır.