Piaff Networking

ÜYE OL

                  

                     BUGÜN YAŞAMINIZDA YENİ BİR SAYFA AÇIYORSUNUZ!

Üye ol.Sitemizde bahsettiğimiz iş modelini detaylı bir şekilde inceleyerek büyük   fotoğrafı görüp kafanızda canlandırdığınız hayallerinizi gerçekleştirmek için,  ekonomik özgürlüğe yelken açmak adına vermiş olduğunuz bu karardan   dolayı  sizi tebrik ederim. Siz bu tercihinizle PİAFF NETWORK'UN büyük   ailesine katılacak ve hem kazanmaya hem de kazandırmaya başlayacaksınız.Şirketimize temsilci kaydınızı Gerçekleştirmeniz sonrasında sizinle irtibata geçirilerek bu konuda gerekli destek sağlanacak, kafanıza takılanhususlarvarsa bu konuda gerekli açıklamalar tarafınıza yapılacaktır. Ayrıca işinizi büyütme noktasında yanınızda her zaman bir yardımcınızın olduğunu unutmayacaksınız. Biz sponsorunuz olarak sizin kazanmanız için çalışacağız

Biz PİAFF NETWORK ailesi olarak aramıza yeni katılan her arkadaşımızı bu işte liderliğe ulaşma noktasında bir aday görüyor, İşimizin güzelliklerini beraber yaşamayı, kazandığımızı birlikte paylaşmayı arzu ediyoruz. Siz yeter ki kazanmak isteyin ve işimizi ciddi manada yapmayı düşünün. Biz hep sizin yanınızda olarak bu konuda destekçiniz olacak sizin kazanmanız için çalışacağız

Şimdi yapmanız gereken alt bölümdeki butonu tıklayarak şirketin sayfasındaki TEMSİLCİ BAŞVURU FORMUNA ULAŞMAK daha sonra Bu formda gerekli bilgileri doldurarak formun alt tarafındaki temsilciliğimi başlat butonuna tıklayarak üyeliğinizi gerçekleştirebilirsiniz.Bu işlemleri yaptıktan sonra artık sizde bir piaff temsilcisi olarak kazanmanın ilk adımını attınız.

Temsilci olduktan sonra şirket size temsilci numaranızı ve şifrenizi sms olarak cep telefonunuza gönderecektir.Mesaj geldiği zaman üyeliğin kabul edilmiş demektir.Temsilci numaranız ve şifreniz geldikten sonra www.piaffnetworking.com adresine gireceksiniz.Şirketin sitesine girdikten sonra şirketin ana sayfasının sağ üst tarafındaki TEMSİLCİ GİRİŞİ bölümüne tıklayarak önünüze çıkan penceredeki temsilci no ve şifre yazan bölümlere şirketin gönderdiği temsilci numarasını ve şifrenizi yazarak giriş yap butonu tıklayarak kişisel sayfanıza girip tüm işlemlerinizi oradan yapabilirisiniz.Üyeliğiniz size ve ekibimize hayırlı olsun.

Not: Üyelik formunu doldurduktan sonra üyeliğiniz ücretsiz olarak gerçekleşecektir. Katalog size ücretsiz gönderilecektir. Sadece size katalogu getiren kargo görevlisine kapıda 4 TL kargo ücreti vereceksiniz.

 

E-Bülten E-Bülten
 • Hakkımızda

  Ülkemizde yedi yıldan bu yana doğrudan satış sektöründe faaliyet gösteren, güvenirliliği tescillenmiş ürün çeşidi açısından geniş yelpazeye sahip harika kazanç planıyla göz dolduran binlerce insanının üye olduğu yerli bir firmadır.

  Yandex.Metrica
 • Menü
 • Ürün Gruplarımız
 • İletişim
  • İş planını tanıttığımız firmamızı inceleyip bu konuda sitemiz üzerinden üye ol sayfasına girip temsilci olan ve lider ekibimize katılarak bizimle çalışmaya başlayan kişilere her zaman destekçileri olacağımızı ifade ediyor ve size hayallerinizin kapısını aralamanıza yardımcı oluyoruz.Şimdi üye ol kazan!
  • abdullahbay73@hotmail.com
©2017 - . Tüm Hakları Saklıdır.