Piaff Networking

Vizyonumuz

Kaliteye önem veren temsilci ve müşterilerinin memnuniyetini kendisi için düstur edinmiş dünyada ve ülkemizde on binlerce insanın ek iş olarak yaptığı ve kazanç açısından kazandır kazan planı ortaya koyan doğrudan satış sistemi anlayışıyla imkân sunan ve PİAFF networking ismiyle faaliyet gösteren şirketimiz ileriye dönük çeşitli düşünceler içerisindedir. Network marketingdeki değişimleri kendi cenahında değerlendirerek bu noktada temsilcilerin daha çok kazanması ve ürün portföyündeki artırımlarla işimizi daha kazançlı hale getirmek için uğraş vermeye devam etmektedir. Piaff networking geleceğin liderlerini yetiştirmek arzusu içindedir.

Yerli sermayeyi ülke içinde Anadolu’nun her tarafındaki insanlarla buluşturarak onların kaliteli ürünler kullanıp para kazanmasını sağlamak için yatırımlarını devam etmekte PİAFF markasının herkes tarafından bilinerek daha çok tanınmasını sağlamak noktasında adımlar atmaktadır. Hedefler büyük ve kazanımların buna paralel olarak ikame edilmesi için duraksamadan yoluna devam etmektedir. Geleceği hayal ettiğimizde piaff şirketimizin yüz binlerce temsilciye ulaşarak ülkemizin ekonomisine vereceğimiz katkının ne kadar büyük olacağını tasavvur ediyoruz. Sizinle büyüyerek başarıları beraberce paylaşarak istikbalde daha iyi yerlerde olacak Piaff’la büyüyeceğiz.

 

E-Bülten E-Bülten
 • Hakkımızda

  Ülkemizde yedi yıldan bu yana doğrudan satış sektöründe faaliyet gösteren, güvenirliliği tescillenmiş ürün çeşidi açısından geniş yelpazeye sahip harika kazanç planıyla göz dolduran binlerce insanının üye olduğu yerli bir firmadır.

  Yandex.Metrica
 • Menü
 • Ürün Gruplarımız
 • İletişim
  • İş planını tanıttığımız firmamızı inceleyip bu konuda sitemiz üzerinden üye ol sayfasına girip temsilci olan ve lider ekibimize katılarak bizimle çalışmaya başlayan kişilere her zaman destekçileri olacağımızı ifade ediyor ve size hayallerinizin kapısını aralamanıza yardımcı oluyoruz.Şimdi üye ol kazan!
  • abdullahbay73@hotmail.com
©2017 - . Tüm Hakları Saklıdır.